Vyběhni do prázdnin podlemapy.cz!

Přijď 2. července 2021 mezi 10:00  a 16:00 na Turnovskou chatu, proběhni si nebo projdi místní areál pevných kontrol Pod Turnovskou a začni tak aktivně svoje prázdniny!

Propozice

Orientační hra je určena pro děti s rodiči, tedy pro vícečlenné týmy. Na trať ale velmi rádi pustíme i účastníky jiných kategorií. Hlavním cílem není být nejrychlejší, ale najít všechny kontroly podle mapy a nacvakat si je do kartičky.

Užijete si místní krásnou přírodu a pak si o svých zážitcích povykládáte. Třeba právě na Turnovské chatě. Ta bude jako vždy připravena nabídnout vám svoje zázemí a klenoty z kuchyně šéfkuchaře Míry.  Borůvkové  knedlíky, svíčková nebo výborné kafe stojí za výšlap do kopce. 

Startovné: 50 Kč za rodinu nebo tým (1 startovné = 1 kartička a měřený výsledek).

Pro všechny účastníky s odevzdanou kartičkou bude připravena odměna a diplom. Nevadí, když neprojdete všechny stanoviště, každý podle svých sil. Trasa podle nás není dobře schůdná pro kočárky, kola a odrážedla, občas vede lesními pěšinkami, přes cestu je strom nebo je v travnatém svahu. Pro nejmenší doporučujeme vzít nosítko nebo krosnu, pokud toho ještě mnoho sami neujdou.

Hlavní cenu, kterou je jednodenní pobyt pro rodinu se snídaní (2 dospělí a až 2 děti, nebo podle domluvy), budeme totiž losovat po ukončení akce ze všech odevzdaných kartiček.

Akci pořádá spolek Ztracené kobylky.

Přihlášení / Registrace

Budeme rádi, když nám dáte nejpozději do 25. 6. vědět kolik vás na akci dorazí. Připravíme díky tomu dostatek map, kartiček i cen. A den předem pošleme na váš e-mail připomínku a pár praktických informací. Jinak vše vyřešíme na místě. Nezávazné registrace provádějte zde:

Jak se na Turnovskou dostanete

Až k chatě vede asfaltka a u chaty je asi 10 parkovacích míst, ta jsou ale vyhrazena pro ubytované, pro ty neplatí zákaz vjezdu. Ostatním doporučujeme zaparkovat dole v Příchovicích na placeném parkovišti. Je to odtud asi 1,5 km do kopce a cestou můžete zahlédnout nějaké sloupky, které později znovu navštívíte s hrací kartičkou. 🙂

Ubytování

Jste zdaleka? Na Turnovské chatě mají kromě skvělého jídla i stylové ubytování. A v termínu 30. 6. – 3. 7. jsou ještě možná volné pokoje. Zavolejte jim.

Plakát

 

plakat